EN TR

HİZMETLERİMİZ

Müşterilerimize aşağıda belirtilen sigorta seçenekleriyle sınırlı kalmaksızın, denizcilikle ilgili çeşitli risklere yönelik hizmet vermekteyiz.

Tekne ve Makine Sigortası

Tekne ve Makine Sigortası; tekne ve makine, donanım ve ekipmanlar da dahil olmak üzere geminize gelecek olan fiziksel kayıp ve zararları sigortalar. Ayrıca, police şartlarına bağlı olarak, geminin kurtarma katılım payı, kurtarma masrafları ve müşterek avarya masraflarını da öder.

Yat Sigortası

Yat Sigortası klasik tekne ve makine teminatının bir çok ek teminat ile birleştirilmesi ile her yata özel olarak temin edilebilmektedir. Makine hasarları ek teminatı, yarış riski, harp ve grev sigortası, artan değer, teknede nakit, kişisel eşya, antika ve değerli eşyalar, su sporları, koruma ve tazmin sigortası, tıbbi masraflar ve ferdi kaza olmak üzere bir çok ek teminat mevcuttur.

Emtia Sigortası

Emtia Sigortası ile karada, denizde veyahut havayolu ile yapılan taşımalarda, police şartlarına bağlı olarak bir emtianin taşınması sırasında meydana gelebilecek olan tüm fiziksel kayıplar ve hasarlar teminat altına alınır. Emtia sigortasının yapılması münferit taşımlar için olabileceği gibi daha karmaşık şekli ile yıllık abonman poliçeler şeklinde de olabilir.

Liman Sigortaları

Liman Sigortaları; üçüncü şahıslara sorumluluk, kargo sorumluluk, yasal sorumluluk, liman operatörü olarak meydana gelebilecek çevresel rizikoları da teminat altına alabilecek şekilde kapsamlı bir paket ürünüdür.